Monitor interaktywny o przekątnej 55 cali

2019-11-06

Monitor wyposażony jest w dynamiczny port USB pozwalający na współpracę zewnętrznych urządzeń ze wszystkimi systemami operacyjnymi (Android i Windows) co znacznie zwiększa możliwości. Dobry monitor w połączeniu z nauczycielem to gwarancja atrakcyjnych zajęć, na których każdy znajdzie coś dla siebie. Monitor interaktywny https://abcprezentacji.pl/Monitory-interaktywne-k764/ o przekątnej 55 cali. Monitor został zaprojektowany z troską o środowisko naturalne. Monitor dzięki przekątnej 75 cali, rozdzielczości 4K zapewnia komfort pracy nauczycielowi i uczniom, także tym siedzącym w dalszych rzędach. Tablica interaktywna czy monitor interaktywny? Możliwość personalizacji ustawień sprawia że ten monitor stanie się twoim ulubionym narzędziem pracy. Monitor ma zainstalowany system Android, który umożliwia przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów i zdjęć a także dokonywanie adnotacji na oglądanych materiałach. Monitor pozwala na podłączenie urządzeń o systemie operacyjnym Android, iOS oraz Windows. Głównym powodem jest coraz bardziej atrakcyjna cena tych urządzeń, która zbliża to nowe rozwiązanie do kosztu zakupu tablicy interaktywnej z projektorem i instalacji całego zestawu. Monitor jest objęty 3-letnią zaawansowaną usługą wymiany w ramach 3-letniej ograniczonej gwarancji na sprzęt. Bezprzewodowy broadcast łączy monitor z nawet kilkudziestoma urządzeniami typu smartfon lub tablet. Monitor o 65” matrycy zwiększa komfort uczenia się. Monitor rozpoznaje kolory przypisane do znajdujących się w zestawie aktywnych piór dzięki czemu notatki są bardziej przejrzyste. Natomiast monitor interaktywny 55-65 cali sprawdzi się w mniej licznych zespołach i mniejszych pracowniach. Monitor w klasie to wspaniała sprawa. Tablica interaktywna (monitor interaktywny dotykowy) CTouch to nowy, zupełnie inny wymiar interaktywnych prezentacji i lekcji. Monitor interaktywny, którego najwięszka zaletą jest oprogramowanie. Odpowiedź jest prosta - sprawdzają, czy monitor jest włączony. Interaktywny monitor Samsung nie potrzebuje kalibracji. Interaktywny monitor Samsung posiada wbudowane głośniki 2x15W, które są w zupełności wystarczające dla potrzeb 30-osobowej klasy. Dowolny monitor interaktywny z wbudowanym komputerem lub bez można teraz kupić do dowolnej placówki oświatowej bez VATu. Warto zaznaczyć, że monitor idealnie współgra z programami, których używamy na lekcjach. Dzięki temu nie jest istotne gdzie znajduje się monitor ponieważ każdy uczestnik spotkania będzie miał doskonałą widoczność. Monitor ułatwia mi pracę każdego dnia. Monitor współpracuje z wieloma systemami operacyjnymi. Monitor posiada aż 20 niezależnych punktów dotyku co pozwala na pracę kilku osób jednocześnie. Specjaliści z naszej firmy pomogą wybrać monitor interaktywny dostosowany do Twoich potrzeb. Po prostu wybierz odpowiednią ścianę – przywieziemy i zamontujemy na niej monitor i przystosujemy go do natychmiastowego użycia. Wydajny monitor interaktywny serii RS która wniesie nowoczesne rozwiązania dla twojego miejsca pracy. W razie potrzeby monitor zastępczy jest wysyłany w następnym dniu roboczym.