Nasze palarnia kawy to szereg jednorocznych kaw pierwszego gatunku wyselekcjonowanych według gustów i wskazań klientów przez najwyższej klasy specjalistów

2019-11-21

Naszym celem jest dostarczanie kawy do biur maksymalnie świeżej i aromatycznej, którą wypalamy rzemieślniczą metodą mistrzowską, pod bieżące zamówienia naszych Klientów. Oferujemy wyłącznie świeżo palone kawy do biura. Nasza palarnia kawy – to gwarancja najlepszego wysublimowanego smaku i aromatu. W palarni kawy najważniejszą osobą powinien być nie szef placówki, ale osoba przygotowująca kawę. Nasze palarnia kawy https://arcyciekawa.pl/ to szereg jednorocznych kaw pierwszego gatunku wyselekcjonowanych według gustów i wskazań klientów przez najwyższej klasy specjalistów. Naszym głównym autem jest jakość dostarczanej kawy oraz jej świeżość. Zdarza się, że palarnie kawy wręcz walczą o najlepszych baristów. Jakie kawy znajdziemy w ofercie tej palarni? Etno Cafe to polsko-etiopska spółka, która zajmuje się importem zielonych ziaren kawy do Polski, gdzie poddane są one odpowiedniemu paleniu. Wydawać by się mogło, że tak świeża na polskim rynku palarnia nie może się pochwalić jeszcze wyrafinowanymi kawami. Przedstawiamy Wam trzy – naszym zdaniem – najlepsze polskie palarnie, których kawy znajdują się w naszej ofercie. Proponujemy Państwu nasze doskonałe, niezwykle aromatyczne kawy z dostawą do biura. Wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniej kawy do firmy, dlatego służymy pomocą podczas podejmowania tej decyzji. Wszystkie pokoje w hotelu Śląsk wyposażone są w telefon i radio. Przed zapakowaniem, ziarna naszej kawy odpoczywają jeszcze przez kilka dni, aby nabrać pełni aromatów i smaku. Na co dzień zajmujemy się importem surowca, czyli zielonej kawy oraz jej wypalaniem, dostarczając do biur naszych klientów wysokiej jakości, świeżo paloną kawę. W palarni kawy wypalamy kawę zawsze pod bieżące zamówienia naszych Klientów. Speciality coffee, świeża kawa ziarnista, kawa speciality, kawa świeżo palona / wypalana, kawy bio ekologiczne, kawy dla firm, mała palarnia kawy Kahawa. Oferujemy dostawy świeżej kawy ziarnistej do biur, firm oraz kawiarni, przeznaczonej do ekspresów ciśnieniowych. Z myślą o naszych Klientach, którzy cenią sobie wyrafinowany smak kawy i degustują ją każdego dnia, stworzyliśmy miejsce, w którym tworzymy kawę na miarę ich oczekiwań. Mokra obróbka i średnie palenie sprawiają, że w aromacie kawy wyczujemy czekoladę, wiśnię i jagody. W temacie kawy jesteśmy ekspertami – wiemy jak przygotować esencjonalną, aromatyczną kawę, która spełni oczekiwania każdego kawosza. Nasza palarnia kawy speciality to miejsce, gdzie świeże ziarna zamieniane są w aromatyczny napój, który każdego pobudzi do działania. Oferta naszej palarni kawy to przede wszystkim mieszanki kaw, które doskonale sprawdzają się w ekspresach ciśnieniowych. Charakterystyczny zapach palonej kawy roznosił się niemal każdego poranka - ot, w którejś z rodzin skończyła się kawa i należało przygotować kolejną porcję na następny tydzień. Oferujemy dostawy świeżo palonej kawy do biura, którą wypalimy specjalnie dla Państwa tuż przed dostawą! W naszej palarni kawy nie używamy żadnych środków konserwujących przedłużających termin przydatności do spożycia.